Sidebar

W grudniu ubiegłego roku postanowiliśmy, że spróbujemy naszych sił także na Allegro. Dzisiaj możemy już powiedzieć, że odnieśliśmy na tej płaszczyźnie pierwsze sukcesy. Kilka wyprzedanych produktów,dziesiątki zapytań, wysyłek i w efekcie zadowolonych Klientów co przełożyło się na kilkanaście pozytywnych komentarzy- taki wynik po zaledwie kilku tygodniach. W najbliższym czasie planujemy więc poszerzyć naszą ofertę o nowe produkty- w tym takie, które jeszcze nie pojawiły się na naszych magazynach.

 

Obecnie aktywnych jest kilkanaście aukcji, które znajdziecie pod tym linkiem:

 

https://allegro.pl/uzytkownik/roma-2014?order=m&bmatch=baseline-cl-n-ns-uni-1-2-0107

 

Pamiętajcie- odbiór osobisty jest darmowy i odbywa się w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Opolskiej 26.

Bądźcie czujni- szykujemy bardzo atrakcyjne oferty.

Miłego dnia :)

W tym tygodniu nasze magazyny zostały zasilone o nowe towary. Stany magazynowe zostały wzmocnione przez dobrze Państwu znaną latarkę czołową CH- 2016. Dodatkowo grono latarek czołowych powiększyło się o dwie nowe latarki czołowe na baterie: latarkę czołową COB + 3 LED , oraz latarkę czołową COB KX-1801.

 

Poszerzona została również oferta na źródła światła. Na magazynach pojawiły się żarówki halogenowe typu G4, G9 oraz G 6.35.

Dostępne moce żarówek to :

1. W przypadku żarówki halogenowej G4: 5w, 10w, oraz 35W

2. W przypadku żarówki G9: 20w, 35W, oraz 50W

3. W przypadku żarówki G 6.35- 20w.

 

 

Już 19 stycznia o godzinie 18:00 w Parafii św. Brata Alberta w Jastrzębiu-Zdroju  odbędzie się koncert świąteczny Zielona Kolęda z zespołem Carrantuohill i AF Music. Nasza firma miała przyjemność zostać jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Grupa muzyczna CARRANTUOHILL współnie z chórem kameralnym AF Music pod batutą Andrzeja Marcińca opracowała niespotykany dotąd program artystyczny, który łączy tradycyjną muzykę celtycką, w jej najbardziej nastrojowym brzmieniu, z wokalnymi utworami okresu adwentowo- kolędowego. Koncert już w przyszłą sobotę-  serdecznie polecamy ten event :)

 

Link do wydarzenia na Facebooku - https://www.facebook.com/events/200798467465369/

 

 

 

Czasem inwestując kilkadziesiąt złotych we własne bezpieczeństwo, możemy uniknąć najczarniejszych scenariuszy.
Czujniki czadu, czujniki dymu i czujniki gazu LPG już dostępne w punkcie stacjonarnym przy ulicy Opolskiej 26 w pawilonie 722, oraz w ofertach naszych Przedstawicieli.

Punkt otwarty między 9 a 16 od poniedziałku do piątku.