Sidebar

Poznaj nas z dobrej strony

Firma Roma jest działającym od kilku lat przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i importem artykułów oświetleniowych, elektrycznych oraz wielobranżowych. W tym zakresie współpracujemy z wieloma zaufanymi markami prezentującymi wysoki poziom obsługi , oraz wysoką jakość asortymentu. Pozwala to na oferowanie Państwu szerokiego zakresu produktów, od tradycyjnych i ledowych źródeł światła, poprzez baterie czy latarki, na zniczach ledowych czy też specjalistycznych palnikach kończąc.
Image
Image
W połączeniu ze sprawnie działającymi działami handlowym, księgowym oraz magazynowym zapewnia to efektywną i wygodną współpracę czego dowodem jest kilkaset stale współpracujących z nami Klientów. Różnorodne formy kontaktu i obsługi Klienta- osobiste wizyty, kontakt telefoniczny i mailowy czy prężnie działająca platforma sprzedażowa B2B, która pozwala na podgląd całości asortymentu wraz z indywidualnymi cenami, oraz oferująca wygodny i łatwy w obsłudze system zamówień, pozwalają zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wysoka jakość obsługi i szeroki wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach w połączeniu z jasną polityką dotyczącą reklamacji oraz krótkim czasem realizacji zamówień sprawiają, iż warto podjąć z nami współpracę.